Stypendium ucznia klasy IIB Liceum

Grzegorz Samson otrzymał

Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Konkurs - Józef Piłsudski

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w V Warszawskim Konkursie ,,Tak żyć, jak żyłem, warto było…”, którego Organizatorem jest LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Konkurs jest poświęcony uczczeniu pamięci patrona szkoły -  Józefa Piłsudskiego i odbywa się w kilku kategoriach.

17 marca 2017 r. odbyło się podsumowanie konkursu. Jedną z laureatek konkursu została nasza uczennica. Agnieszka Lewczuk z klasy 2c zajęła pierwsze miejsce w kategorii pocztówka. Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs polonistyczny "Omnibus"

Sukces uczniów gimnazjum.

Po raz kolejny uczniowie zdobywają nagrody. Tym razem w ogólnopolskim konkursie polonistycznym „Omnibus”, który odbył się 5.04.2017r.

Laureatką została uczennica klasy Ib Laura Podwojska, która zajęła 1 miejsce w województwie i 6 w kraju.

Otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową o wartości 100zł.

Dyplomy uznania otrzymali:

·         za bardzo dobre wyniki:

- Lena Pilarska 1b,

- Viktorija Akhmadulina 1b

·         za dobre wyniki:

Kinga Żulewska 2 e,

Zuzanna Gruszewska 3b,

Aleksandra Krupa 3b,

Emilia Urbaniak 1b,

Ewa Wójcik 3b,

Gabriela Fila 1b,

Bazyli Pańkowski 1b,

Kaja Paprotny 1b,

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!